Jeśli chcesz

Zmienić swoją hurtownię w nowoczesny market typu dom i ogród, rozpocząć lub kontynuować biznes w nowej, atrakcyjnej lokalizacji na zasadach nowatorskiego pomysłu współpracy – jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem biznesowym.

O nas

Majster Budowlane ABC z powodzeniem od lat realizuje nowoczesny pomysł na stworzenie największej grupy handlowej w branży DIY w Polsce. Majster Budowlane ABC zrzesza aktualnie ponad tysiąc działających hurtowni i marketów, tworząc tym samym jedną z największych tego typu sieci w Polsce.

Naszymi flagowymi i jednocześnie najbardziej optymalnymi rozwiązaniami handlowymi są markety budowlane Pszczółka. Markety te oferują szeroką ofertę asortymentową we wszystkich kategoriach produktowych w branży DIY i są odpowiedzią naszą rodzimą odpowiedzią na konkurencję zagraniczną. Te przyjazne sklepy zaopatrzą każdego Klienta, jednocześnie pozwolą zaoszczędzić czas na wyjazd do marketów w większych miejscowościach.

W chwili obecnej działamy w 45 miastach powiatowych i gminnych a do końca roku planujemy przekroczyć liczbę 50 marketów w Polsce. Plany na 2021 i kolejne lata to min. 20 – 30 marketów otwieranych w każdym roku. W chwili obecnej jesteśmy najszybciej rozwijającą się DIY w Polsce.

Dlatego Pszczółka to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

W kolejnych odsłonach zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym modelem współpracy w ramach marketu Pszczółka.

Jak działamy

Tworzymy wspólnie z lokalnym biznesem – właścicielem Pszczółki jest podmiot gospodarczy prowadzący działalność w określonym miejscu, nowoczesne markety Pszczółka, oferujące szeroki wachlarz asortymentu dom i ogród. Jako centrala i właściciel marki udostępniamy nasze know how, brand i wsparcie podczas otwarcia, przebudowy, jak i po otwarciu marketu. Własność pozostaje zawsze po stronie Partnera prowadzącego działalność, centrala nie wiąże się kapitałowo z Partnerem, nie finansuje także projektu biznesowego, jak również nie pobiera żadnych opłat z tytułu wypracowanych przez Partnera zysków. Centrala angażuje swoje siły i pracowników, za co również nie pobiera opłat od Partnera.

Jak otworzyć Pszczółkę

Obowiązki Partnera

Otworzyć market budowlany Pszczółka może każdy Partner Grupy Majster Budowlane ABC, który wykaże chęć przekształcenia się w nowoczesny market, bądź dysponuje nową, atrakcyjną biznesowo lokalizacją. Jako że rozbudowa lub budowa nowego marketu to duże i poważne przedsięwzięcie, oczekujemy od naszych Partnerów:

Obowiązki centrali

Na centrali Majster Budowlane ABC ciążą równie odpowiedzialne obowiązki:

Kontakt

Dawid Wenderlich Koordynator ds. Rozwoju Sieci dawid.wenderlich@majsterabc.pl 577 977 023 warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie