FRANCZYZA PSZCZÓŁKA

Jeśli chcesz

Zmienić swoją hurtownię w nowoczesny market dom i ogród, rozpocząć lub kontynuować biznes w nowej, atrakcyjnej lokalizacji na zasadach nowatorskiego pomysłu współpracy – jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem biznesowym.

O nas

Majster Budowlane ABC z powodzeniem od lat realizuje nowoczesny pomysł na stworzenie największej grupy handlowej w branży DIY w Polsce. Majster Budowlane ABC zrzesza aktualnie ponad tysiąc działających hurtowni i marketów, tworząc tym samym jedną z największych tego typu sieć w Polsce.

Naszymi flagowymi i jednocześnie najbardziej optymalnymi rozwiązaniami handlowymi są markety dom i ogród Pszczółka. Markety te oferują szeroką ofertę asortymentową we wszystkich kategoriach produktowych w branży DIY i są odpowiedzią naszą rodzimą odpowiedzią na konkurencję zagraniczną. Te przyjazne sklepy zaopatrzą każdego Klienta, jednocześnie pozwolą zaoszczędzić czas na wyjazd do marketów w większych miejscowościach.

W chwili obecnej działamy w 45 miastach powiatowych i gminnych.
Jesteśmy najszybciej rozwijającą się DIY w Polsce.

Dlatego Pszczółka to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

W kolejnych odsłonach zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym modelem współpracy w ramach marketu Pszczółka.

Jak działamy

Tworzymy wspólnie z lokalnym biznesem – właścicielem Pszczółki jest podmiot gospodarczy prowadzący działalność w określonym miejscu, nowoczesne markety Pszczółka, oferujące szeroki wachlarz asortymentu dom i ogród. Jako centrala i właściciel marki udostępniamy nasze know how, brand i wsparcie podczas otwarcia, przebudowy, jak i po otwarciu marketu.

Jak otworzyć Pszczółkę

Obowiązki Partnera

Otworzyć market dom i ogród Pszczółka może każdy Partner Grupy Majster Budowlane ABC, który wykaże chęć przekształcenia się w nowoczesny market, bądź dysponuje nową, atrakcyjną biznesowo lokalizacją. Rozbudowa lub budowa nowego marketu to duże i poważne przedsięwzięcie.

Oczekujemy od naszych Partnerów:

Obowiązki centrali

Na centrali Majster Budowlane ABC ciążą równie odpowiedzialne obowiązki:

Kontakt

ekspansja@majsterabc.pl